Magnesy reklamowe na samochód – zalety reklamy magnetycznej

Magnesy reklamowe na samochód – zalety reklamy magnetycznej

Skuteczny komunikat promocyjny, który dotrze do potencjalnych klientów, musi wyróżniać się oryginalnością. Jednym z rozwiązań, jakie doskonale wpisuje się w tę definicję, są magnesy reklamowe na samochód. Nie trzeba oklejać aut na stałe, chcąc zareklamować swoje produkty, usługi czy markę. Wystarczy zlecić przygotowanie naklejki magnetycznej, którą można umieścić w dowolnym miejscu samochodu.

Warto wspomnieć o kwestiach bezpieczeństwa tego rodzaju magnesów. Mimo że przylegają one bezpośrednio do metalowych elementów karoserii, nie niszczą lakieru. Trzeba jedynie dokładnie wyczyścić miejsce, w którym ma znaleźć się naklejka, przede wszystkim z kurzu i piasku. Co więcej, reklamę można w każdej chwili łatwo zdjąć, wybierając się na przykład do myjni, dzięki czemu lakier zachowa jednolitą strukturę kolorystyczną.

Magnesy reklamowe na auto

Magnesy reklamowe na auto to nic innego jak nadruk umieszczany na specjalnym podłożu o właściwościach przywierających do metalu. Reklama, dzięki stosowanej technologii produkcji, jest bardzo czytelna, odporna na niekorzystne warunki atmosferyczne, w tym wilgoć oraz promieniowanie UV.

Kolory oraz wszystkie detale są doskonale odwzorowane, co znacząco zwiększa skuteczność komunikatu promocyjnego. Naklejki dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu można je zaprojektować tak, aby wielkością były dopasowane do konkretnego modelu samochodu, Większe magnesy doskonale sprawdzą się na masce, mniejsze z kolei idealnie komponują się z powierzchnią dostępną na drzwiach.

Sprawdź również:  Naklejki 3D – jak przygotować ścianę i jak naklejać?

Reklama magnetyczna na samochód

Reklama magnetyczna na samochód jest nie tylko skutecznym sposobem komunikacji marketingowej, ale także bardzo ekonomicznym. Wykonanie naklejki nie jest kosztowne, dlatego też można zdecydować się na jej użycie do promocji na przykład produktów dopiero wprowadzanych na rynek, czy akcji rabatowych, jakie organizuje wasza firma. Po zdezaktualizowaniu się informacji zawartych na naklejce można ją wymienić na nową.

Co może znaleźć się na samochodowej reklamie magnetycznej? Wszystko! W tym zakresie nie ma ograniczeń, ponieważ na materiale drukuje się każdy rodzaj grafiki, zapewniając jej doskonałą widoczność. Naklejkę można zaprojektować samodzielnie, przysyłając jej projekt, bądź poprosić o pomoc specjalistów z Dan Print, którzy opracują reklamę pod względem graficznym i typograficznym.

Chcąc dotrzeć z komunikatem promocyjnym do jak największego grona odbiorców, trzeba się z nimi porozumiewać na różne sposoby. Doskonałym rozwiązaniem jest więc reklama magnetyczna na samochód, którą mogą zastosować firmy działające w dowolnej branży.

Udostępnij:

DRUKARNIA DAN PRINT S.C.