Breloki reklamowe z nadrukiem na zamówienie

Breloki reklamowe z nadrukiem na zamówienie

Breloki reklamowe z nadrukiem to gadżet, który od lat chętnie wykorzystywany jest przez firmy z różnych branż. Wynika to z przede wszystkim z dużej uniwersalności breloków na zamówienie, a także funkcjonalności – niemal każdy posiada co najmniej jeden pęk kluczy, których odnalezienie w torebce czy plecaku ułatwiają przypięte do nich różnego rodzaju zawieszki. Z tego względu brelok reklamowy z nadrukiem to miły prezent dla każdego: pracownika, klienta biznesowego czy kontrahenta detalicznego.

Breloki reklamowe z nadrukiem to swoista wizytówka przedsiębiorstwa, dlatego warto zlecić ich wykonanie profesjonalnej firmie, wyróżniającej się dokładnością, rzetelnym podejściem do każdego zlecenia oraz wykorzystującej jakościowe materiały i narzędzia do trwałego nadruku na breloki reklamowe. Kiedy poszukują Państwo kompleksowych usług, spełniających powyższe wytyczne, wybór naszej firmy, zajmującej się m.in. produkcją breloków reklamowych w Toruniu, będzie możliwie najlepszą opcją.

Breloki reklamowe produkcja

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, wsłuchując się w osobiste potrzeby i wytyczne kontrahentów. Projekt breloków na zamówienie tworzony jest przez naszych wykwalifikowanych grafików wspólnie z klientem. Realizujemy nadruki na breloki firmowe także na podstawie gotowych projektów, jakie zostaną dostarczone do naszej pracowni. Jesteśmy elastyczni pod każdym względem – od Państwa decyzji zależy, jaki kształt (okrągły, prostokątny, trójkątny czy owalny), kolor oraz rozmiar przybierze firmowy brelok reklamowy, a także jak będzie prezentowała się finalna wersja nadruku.

Sprawdź również:  Naklejki 3D do kuchni na ścianę

Choć produkowane breloki reklamowe to niewielki gadżet, nasi specjaliści dopasują wielkość czcionki i kolorystykę tak, by umieszczone na gadżecie logo/reklama były czytelne i wyraźne. Na wytrzymałość wytworzonych breloków reklamowych z nadrukiem wpływa metalowe kółko, które zabezpiecza zawieszkę przed zerwaniem się i zgubieniem. Produkowane w Toruniu breloki firmowedostępne są w atrakcyjnych cenach, ponieważ nie korzystamy z pomocy pośredników i całym procesem zajmujemy się osobiście.

Breloki na zamówienie

Breloki reklamowe z nadrukiem przygotowujemy w naszej własnej drukarni ulokowanej w Toruniu, jednak ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych z całego kraju. Wyprodukowane z najwyższą starannością breloki firmowe przesyłamy bowiem za pośrednictwem firmy kurierskiej pod wskazane adresy zarówno w Polsce, jak i w innych europejskich państw. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a także kontaktu.

Udostępnij:

DRUKARNIA DAN PRINT S.C.