Naklejki na ramki pod tablice rejestracyjne na zamówienie

Naklejki na ramki pod tablice rejestracyjne na zamówienie

Ciekawa promocja firm i oferowanych przez nie usług czy artykułów jest coraz trudniejsza. Przedsiębiorcy próbują docierać do potencjalnych konsumentów przez wiele kanałów, jednak mimo to efekty reklamy nie zawsze spełniają ich oczekiwania. Powodem niepowodzeń jest duża ilość bodźców odbieranych przez ludzi każdego dnia i podświadome odrzucanie przyswajania sobie materiałów promocyjnych w postaci m.in. bilbordów, plakatów czy ulotek. Rozwiązaniem tego problemu jest wykorzystanie niekonwencjonalnego miejsca na reklamę, która mimowolnie przyciągnie wzrok kontrahentów i skłoni do skorzystania ze świadczeń firmy.

Naklejki umieszczone na ramkach pod tablicami rejestracyjnymi są idealnym sposobem na promocję. Każdy kierowca (a nawet pasażer auta czy autobusu miejskiego) był przynajmniej raz w sytuacji, w której czekał w korku ulicznym i aby zająć sobie czas, rozglądał się po najbliższym otoczeniu w poszukiwaniu ciekawego tekstu czy grafiki na samochodach i słupach. Wszelkie naklejki na pojazdach czy właśnie na ramkach pod tablicą rejestracyjną są rozwiązaniem prostym i zarazem skutecznym. Gdzie zamówić naklejki na ramki pod tablice z napisem? Tanie i zarazem jakościowe produkty otrzymają Państwo w firmie Dan Print.

Sprawdź również:  Naklejki 3D na ścianę dla dzieci

Naklejki na ramkę rejestracji

Naklejki na ramki pod tablice rejestracyjne tworzymy w oparciu o indywidualny projekt kontrahentów. W przypadku, gdy klienci mają jedynie zarys tego, jak ma wyglądać naklejka na ramkę do rejestracji, nasi graficy posłużą pomocą i przygotują spójne z oczekiwaniami grafikę oraz napis – wszystko w dowolnym kolorze oraz rozmieszczeniu. Od Państwa zależy również rodzaj czcionki, jaki pojawi się na ramce pod tablicą rejestracyjną.

Zważając na fakt, iż naklejki na ramki pod tablice będą umieszczone na zewnątrz samochodu, nadruk musi wyróżniać się dużą odpornością na wiele czynników. Przygotowywane przez nas naklejki na ramki rejestracyjne są trwałe i zabezpieczone przed blaknięciem spowodowanym promieniowaniem UV oraz zamoknięciem. Nadruk naklejek na ramki do rejestracji jest bardzo wyraźny i czytelny, co przekłada się na skuteczność reklamy.

Ramka rejestracyjna z własnym nadrukiem

Zapraszamy do kontaktu klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy poszukują jakościowych naklejek na ramki pod tablice rejestracyjne w atrakcyjnych cenach. Wszystkie nasze produkty wykonane są z odpornych materiałów, z dbałością o każdy szczegół. Podczas rozmowy ustalimy wszystkie wytyczne i stworzymy kosztorys zlecenia. Pozostajemy do Państwa dyspozycji!

Sprawdź również:  Druk zdjęć wielkoformatowych

Udostępnij:

DRUKARNIA DAN PRINT S.C.