Magnesy reklamowe na samochód

Magnesy reklamowe na samochód

Utrwalanie wizerunku firmy to ważny element prowadzenia biznesu. Jednym z najbardziej skutecznych sposobów promocji jest umieszczanie reklam na samochodach. Głównymi zaletami takiego zabiegu jest duża powierzchnia użytkowa, a także mobilność reklamy, dzięki czemu treść może dotrzeć do dużej ilości osób w bardzo krótkim czasie. Atrakcyjnym sposobem i zarazem alternatywą do oklejania pojazdów są magnesy reklamowe na samochód.

Magnetyczna reklama na samochodzie pełni dokładnie taką samą rolę, jak tradycyjne oklejenie folią. Różnica polega na tym, że magnesy reklamowe można w każdej chwili zdjąć z karoserii, przywracając jej dawny wygląd. Folia z kolei to trwała metoda, dająca mało elastyczności pod względem szybkiej wymiany. Warto więc zainwestować w materiał reklamowy wykonany na macie magnetycznej.

Reklama magnetyczna na samochód

W naszej ofercie znajdują się magnesy na auto tradycyjne oraz w wersji 3D. Produkowane materiały promocyjne w postaci magnesów na auta, wykonane są z trwałych tworzyw, odpornych na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych, takich jak opady oraz promieniowanie UV. Za sprawą tego, umieszczone na samochodach magnesy reklamowe nie tracą intensywności kolorów i zawsze prezentują się w sposób estetyczny. Dużym atutem zakupienia magnesów na auto jest ich szybki montaż, niewymagający specjalnych narzędzi czy dodatkowych umiejętności. Rozwiązanie sprawdzi się również wtedy, gdy zależy Państwu na wypromowaniu konkretnego wydarzenia i reklama w postaci magnesu na aucie miałaby widnieć przez krótki okres.

Sprawdź również:  Plakaty drukowane. Pomysł na ciekawą aranżację wnętrz

Magnesy reklamowe na samochód produkowane są na macie magnetycznej o grubości 0,7 mm. Treść tekstową i graficzną nanosimy drukiem cyfrowym, zapewniającym doskonałą widoczność, czytelność i trwałość. Dodatkowo magnesy na auto zabezpieczamy laminatem, aby zabezpieczyć reklamę przed zarysowaniami. Każdą reklamę magnetyczną na samochód tworzymy w oparciu o indywidualny projekt klienta, począwszy od wybranego rozmiaru, poprzez kształt i oczywiście treść promocyjną. Wyprodukowane magnesy na auta cechuje dobra przyczepność, dlatego mogą być montowane również na wąskich przestrzeniach pojazdu, nie tylko na masce, drzwiach czy belce bagażnika.

Reklama na magnes na auto

Przygotowujemy magnesy reklamowe na samochód dla klientów prywatnych i biznesowych już od jednej sztuki. Druk realizujemy zgodnie z wytycznymi kontrahentów. Możemy także zaproponować pomoc naszych grafików, którzy stworzą dla Państwa projekt reklamy magnetycznej na auto na podstawie otrzymanych wskazówek i oczekiwań. Zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli omówić szczegóły zlecenia, ustalić termin jego realizacji i przedstawić kosztorys produkcji magnesów reklamowych na samochód. Nasza siedziba mieści się w Toruniu, jednak obsługujemy klientów z całej Polski, wysyłając gotowe produkty za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Sprawdź również:  Druk zdjęć wielkoformatowych

Udostępnij:

DRUKARNIA DAN PRINT S.C.