Druk reklamowy na folii samoprzylepnej

Druk reklamowy na folii samoprzylepnej

Bardzo często w branży reklamowej wykorzystuje się folie reklamowe ze względu na swoją uniwersalność i efektowność. Nalepki reklamowe możemy spotkać najczęściej na samochodach, bilbordach, szyldach oraz szybach sklepów czy punktów usługowych. W Dan Print istnieje możliwość stworzenia niewielkich naklejek, a także wydruku wielkoformatowego na folii samoprzylepnej, co pozwala dostosować wielkość reklamy do dostępnej przestrzeni użytkowej.

Istnieje kilka rodzajów folii samoprzylepnej, na której drukuje się treści marketingowe, a wybór powinien zależeć przede wszystko od tego, na jaki okres planujemy nałożyć naklejkę na daną powierzchnię. Firma Dan Print, specjalizująca się w produkcji folii samoprzylepnych, dysponuje w swojej ofercie folią polimerową, wylewaną, odblaskową, fluorescencyjną oraz adhezyjną. Ostatni rodzaj folii na druk reklamowy wyróżnia brak warstwy kleju, dzięki czemu świetnie sprawdza się do oklejania witryn sklepowych czy okien, by po ściągnięciu nie było widocznych śladów.

Zalety drukowania na folii samoprzylepnej

Podstawową zaletą zdecydowania się na druk reklamy na folii samoprzylepnej jest szansa na dotarcie do dużej ilości potencjalnych klientów. Szczególnie jeśli reklama znajdzie się na pojeździe firmowym lub środkach komunikacji miejskiej. Wielkoformatowy druk na folii samoprzylepnej przyciąga uwagę nawet z dużej odległości, co także stanowi jego niepodważalny atut.

Sprawdź również:  Czym jest druk wielkoformatowy?

Sporym plusem wielkoformatowego druku na folii jest to, iż przestrzeń projektowa jest duża, co pozwala na wzbogacenie jej większą ilością grafik i uatrakcyjnienie dla odbiorców. Aspektów, które przemawiają za tym, by wykorzystywać folię do druku reklam jest wiele, jednak należy pamiętać, by przede wszystkim skorzystać z usług kompetentnej firmy, mającej do zaoferowania jakościowe produkty i materiały. Dan Print z siedzibą w Toruniu będzie zatem idealnym wyborem.

Druk na folii w Dan Print

Nasza firma zajmuje się tworzeniem ciekawych, czytelnych oraz przede wszystkim trwałych reklam na folii samoprzylepnej. Materiały, na których pracujemy, cechuje wysoka odporność na warunki atmosferyczne jak wilgoć oraz promienie słoneczne, co sprawia, że naklejki mogą być śmiało aplikowane na zewnątrz. Przed realizacją projektu druku reklamowego na folii, konsultujemy finalną wersję z klientem, by w pełni odpowiadała jego założeniom i preferencjom. Siedziba Dan Print mieści się w Toruniu, jednak nie stanowi to dla nas przeszkody, by realizować zlecenia dla klientów z całej Polski. Zapraszamy do kontaktu!

Udostępnij:

DRUKARNIA DAN PRINT S.C.